Предмет: Физика,
автор: fanbobikb
Швидкість прямолінійного руху тіла під дією сили 15Н змінюється за законом vx=2+0,7⋅t (значення величин у формулі наведено в СІ). Визнач масу тіла.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
≈ 21,4 кг
Объяснение:
Дано:
F = 15 H
v = 2 + 0.7t (м/с)
Найти:
m - массу тела
Решение:
Ускорение тела
а = v' = 0.7 (м/с²)
По 2-му закону Ньютона
ma = F
откуда масса тела
m = F : a = 15 : 0.7 ≈ 21.4 (кг)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: amireeva3
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: morkovi77
Предмет: Геометрия,
автор: 89511242596z