Предмет: Физика,
автор: Аноним
Електровоз рухається зі швидкістю ϑ і розвиває середню силу тяги F. Сила струму І, напруга в лінії U, а ККД двигуна . Дано:
ϑ=90км/год
F=80 кН
І=0,62 кА
n=90 %
U, кВ- ???
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь 3,584 кВ
Объяснение:
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аюбжан
Предмет: Русский язык,
автор: gunternika
Предмет: Математика,
автор: Mимиси