Предмет: Физика,
автор: elinmin7oxv0iq
Скільки потрібно часу щоб довести до кипіння відро води 10 л. з криниці початкова температура якої 10°С за допомогою електронагрівача потужністю
P= 1 kWt? Вважати що втрат тепла немає.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Всё в приложенном файле!
Надеюсь помогла)
ми маємо воду 10 л, оскільки густина води 1 кг/л, то маса води 10 кг
m=ro*V
ГО-ЩІЛЬНІСТЬ
dQ=c*m*dT
dQ=зміна внутрішньої енергії
з = питома теплоємність води = 4200 Дж / (К * КГ)
m=маса води
dT=зміна температури
dT=T-TO=5K
dQ=c*m*dT= dQ=c*ro*V*dT=4200*1*10*5=210000 Дж=210 кДж
мохінсан. головний мозок
Натисніть, щоб розповісти іншим, наскільки корисна
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Лора1970
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: данилил1
Предмет: Алгебра,
автор: dimasanduhei