Предмет: Физика, автор: britanviktoria24

Сила тиску , що діє на площу 60 см2, дорівнює 12 Н. Чому дорівнює тиск?​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
4
Дано:
S=60 см2=0,006 м2
F=12 Н
p-?
Розв'язання:
Формула тиску p=F/S
p=12 Н/0,006 м2=2000 (Па)
Відповідь:Тиск дорівнює 2000 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Serafimka1232
Предмет: Қазақ тiлi, автор: gggg1367