Предмет: Физика, автор: dion130

50 балів! Визначити, з якою силою на одиницю довжини будуть відштовхуватися дві однаково заряджені паралельні нитки, розташовані на відстані 10 см. . Лінійна густина зарядуниток


dion130: Лінійна густина заряду
ниток 1 = 0,2 мкКл/м і 2 = 0,1 мкКл/м

Ответы

Автор ответа: dshat
1
условие неполное, есть дополнительные данные

Приложения:

dion130: Лінійна густина заряду
ниток 1 = 0,2 мкКл/м і 2 = 0,1 мкКл/м
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: anisimov0702
Предмет: МХК, автор: manrey05oysv7z