Предмет: Математика,
автор: uliannaluckina20
СРОЧНО!!!!!!!!!!! ДАЮ 20б
Нужно по задаче зделать ривняння
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки - кілограм цукерок, якщо цукероки, дорожчі за печиво на 11грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
19 грн стоит 1 кг печенья ,30 грн стоит 1 кг конфет
Пошаговое объяснение:
х грн стоит 1 кг печенья,х+11 грн стоит 1 кг конфет.
2х+3(х+11)=128
2х+3х+33=128
5х=128-33
5х=95
х=95:5
х=19(грн)-стоит 1 кг печенья
19+11=3х(грн)-стоит 1 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: schollgirl
Предмет: Русский язык,
автор: romkaaaaa1
Предмет: Українська література,
автор: cyxani6
Предмет: Математика,
автор: dialoge958
Предмет: Право,
автор: asasinrid