Предмет: Математика, автор: uliannaluckina20

СРОЧНО!!!!!!!!!!! ДАЮ 20б
Нужно по задаче зделать ривняння
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки - кілограм цукерок, якщо цукероки, дорожчі за печиво на 11грн?

Ответы

Автор ответа: thashpan
1

Ответ:

19 грн стоит 1 кг печенья ,30 грн стоит 1 кг конфет

Пошаговое объяснение:

х грн стоит 1 кг печенья,х+11 грн стоит 1 кг конфет.

2х+3(х+11)=128

2х+3х+33=128

5х=128-33

5х=95

х=95:5

х=19(грн)-стоит 1 кг печенья

19+11=3х(грн)-стоит 1 кг конфет

Похожие вопросы