Предмет: Химия,
автор: igorrudik2005
Визначте обєм етанолу який містить утвориться при спертовому бродінні 500 г 10% глюкозі.
Срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.0322 л
Объяснение:
50 х
С6H12O6 →спир.брод. 2С2H5OH + 2CO2
180 92
w=m(реч.)/m(роз.)
m(C6H12O6)=0.1*500 = 50 г.
х=50*92/180=25.5г
p(C2H5OH) = 0.789 г/cм3
V=m/p = 25.5/0.789=32.3 = 0.0322 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ребус5
Предмет: Українська література,
автор: dddiiimmmaaa1
Предмет: Русский язык,
автор: Vadim15112001
Предмет: Английский язык,
автор: AльбертЭйнштейн
Предмет: Литература,
автор: irachobanyan19ozqad7