Предмет: Химия, автор: pritulaalisa21

Срочно!! Обчислити масу цукру в розчині масою 200 г. з масовою часткою цукру 2%.​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
1

Дано:

m(розч.)=200 г

w(цукру)=2 %=0,02

m(цукру)-?

Розв'язання:

w(цукру)=m(цукру)/m(розч.)

m(цукру)=w(цукру)*m(розч.)=0,02×200=4 (г)

Відповідь:Маса цукру 4 г.

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Суперпуперлюдина
Предмет: Қазақ тiлi, автор: wellou