Предмет: Физика, автор: dver12439524

Два резистори опором 2 і 10 Ом ввімкнені в коло послідовно. Яка кількість
теплоти виділиться в кожному резисторі за 1 хв, якщо напруга на другому
дорівнює 20 В?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 12кДж; 120кДж

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=10 Ом

t=1мин=60с

U2=20В

----------------

Q1-?; Q2-?

I=U2/R2=20/2=10А

Q1=I²Rt=10²*2*60=12000Дж=12кДж

Q2=UIt=20*10*60=120000Дж=120кДж

Похожие вопросы