Предмет: Физика, автор: lampard4407

Під дією сили 300 Н тіло рухається так, що його прискорення дорівнює 7,5 м/с2

?
яка маса тіла?

Ответы

Автор ответа: eyggen
0

Ответ:

40м/с².

Объяснение:

F=300H

a=7,5м/с²

m-?

F=ma

m=F/a=300/7,5=40м/с².

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: romkaaaaa1