Предмет: Физика, автор: PiRaMiDa2000

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!(15 балов)!ПОЖАЛУЙСТА:

Яку роботу слід виконати,щоб викопати криницю завглибшки 10 м,радіус дна якої дорівнюе 80 см?Грунт,густина якого 1500кг/м3,тонким шаром розстеляють по поверхні.

Ответы

Автор ответа: v1248
13
p = 1500 кг/м³
H = 10 м
R = 0.8 м
Pi = 3.14
g =10 м/с²
Знайдемо масу
m=p*V
V=H*pi*R²
m=p*H*pi*R²
Знайдемо вагу
F=g*m
Центр мас знаходиться на половині глибині  S=10/2=5 м
Робота
A=F*S
A=S*g*p*H*pi*R²
A= 1507964 Дж
А = 1.5 мега Джоуля
Похожие вопросы