Предмет: Химия,
автор: 0983256961sofia
СО2,що утворився під час повного згоряння СН4 об'ємом 4,48л. пропустили через розчин КОН до утворення 1.5 К2СО3 Обчисліть масу К2СО3
andrdys:
утворення 1.5 ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
СН₄ + 2О₂ = СО₂ + 2Н₂О
V(CO₂) = V(CH₄) = 4,48л
n(CO₂) = V(CO₂)/Vm = 4,48л/ 22,4л/моль = 0,2моль
2КОН + СО₂ = К₂СО₃ + Н₂О
n(К₂СО₃) = n(CO₂) = 0,2моль
m(К₂СО₃) = n(К₂СО₃) * M(К₂СО₃) = 0,2моль * 138г/моль
m(К₂СО₃) = 27,6г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 3сынып8
Предмет: Окружающий мир,
автор: hzpfyjd2
Предмет: Окружающий мир,
автор: математека41
Предмет: Английский язык,
автор: angel5786
Предмет: Биология,
автор: carinasurbu