Предмет: Химия,
автор: serdijekaterina
Обчисліть кількість речовини сульфатної кислоти H2SO4 у зразку, що містить 3,01 • 1023 молекул
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:V=N/N
Число Авогардо=3,01*10 ^23*6.02*10^23=0.5 моль
0.5 моль
Пояснення:V=N/N
Число Авогардо=3,01*10 ^23*6.02*10^23=0.5 моль
0.5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: надежда275
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ladygamaleeva
Предмет: Геометрия,
автор: tigrica397
Предмет: Математика,
автор: marijamm8449