Предмет: Физика,
автор: artemyenakiy4864
Яку силу потрібно прикласти, щоб підняти під водою камінь масою 10 кг, об'єм якого 20 см3
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Для того щоб підняти камінь під водою, необхідно прикласти силу в 99,8 Н.
Пояснення:
Дано:
m = 10 кг
V = 20 см³ = 2 * 10⁻⁵ м³
g = 9,8 Н/кг ≈ 10 Н/кг
ρ = 1000 кг/м³
Знайти: F
Розв'язок:
Сила, яку треба прикласти до камню:
F = P - Fₐ, де:
- P = mg
- Fₐ = ρgV
Перевіримо одиниці формули:
[F] = кг * Н/кг - кг/м³ * Н/кг * м³ = Н - Н = Н
Обчислюємо:
F = 10 * 10 - 1000 * 10 * 2 * 10⁻⁵ = 99.8 ≈ 100 (Н)
Відповідь: F = 99,8 H.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Илусей
Предмет: Русский язык,
автор: chanterelle666
Предмет: Русский язык,
автор: TheTvistan
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: panyukovaadelina
Предмет: Геометрия,
автор: milanavalitova