Предмет: Физика, автор: nastjamik20045

7.Знайти силу, з якою тіло площею 5 кв.м. тисне на опору.Тиск тіла 150 Па.​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

S=5 м²

p=150 Па

F-?

Розв'язання:

Формула тиску p=F/S,

Звідси F=pS=150 Па*5 м²=750 Н

Відповідь:Тіло тисне на опору із силою 750 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: первоклассник08