Предмет: Физика,
автор: ddred228
На кулю, повністю занурену у ртуть, діє архімедова сила 272 Н. Визначте об'єм кулі. (ρ ртуті =13600 кг/м3)
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
0,002м³
Объяснение:
p=14600кг/м³
g=10м/с²
V-?
Fарх=pgV
V=Fарх/pg=272/13600×10=0,002м³
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: kirill07051
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: элианора4
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: fundukj