Предмет: Химия, автор: morozmarkian5

Кальцій гідроксид масою 20 г розчинили у воді об'ємом 140 мл обчисліть масову частку речовини в розчині

Ответы

Автор ответа: SashaBoprosi
1

Ответ:

14 проц

Объяснение:

20 делим на 140

Автор ответа: xcghgfff4
2

Відповідь:

m(H2O) = V*p = 140мл*1 г/мл = 140 г

m(розч КОН) = m(KOH)+m(H2O) = 20 г + 140 г = 160 г

ω(КОН) = m(KOH)/m(розч КОН) = 20 г/160 г = 0,125 або 12,5%

Пояснення:

Похожие вопросы