Предмет: Физика, автор: evelinabinkovska

яка виштовхувальна сила діє на тіло якщо його вага в повітрі дорівнює 170 Н, а у воді - 150 Н?​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

Pп=170 Н

Pв=150 Н

Fa-?

Розв'язання:

Fa=Pп-Pв=170-150=20 Н

Відповідь:Fa=20 Н.

Похожие вопросы