Предмет: Химия,
автор: kazkovd08
яку масу натрій сульфату можна добути за реакцією 8грам натрій гідроксиду з необхідною кількістю сульфатної кислоти?
Пожалуйста срочно!
andrdys:
14,2г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2NaOH + H₂SO₄ = Na₂SO₄ + 2H₂O
n(NaOH) = m(NaOH)/ M(NaOH) = 8г/ 40г/моль = 0,2 моль
n(Na₂SO₄) = n(NaOH)/2 = 0,1моль
m(Na₂SO₄) = n(Na₂SO₄) * M(Na₂SO₄) = 0,1моль * 142г/моль
m(Na₂SO₄) = 14,2г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: салих8
Предмет: Другие предметы,
автор: wwwgmailcom
Предмет: Русский язык,
автор: muslim89
Предмет: Математика,
автор: sveta500sveta
Предмет: Математика,
автор: demonika74