Предмет: Физика, автор: zqcmcx

Обмотка реостата, виготовлена із мідного провідника, який має довжину 567м. Визнач опір провідника, якщо площа його поперечного перерізу дорівнює 0,6мм2.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 16,5 Ом

Объяснение:

Дано:

l=567м

S=0,6мм

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*567/0,6=16,5 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: polina8918
Предмет: Русский язык, автор: 5678458785432