Предмет: Химия,
автор: Crazybusy
Обчисліть масу осаду, який можна добути під час реакції натрій карбонату масою 42,4 г з барій хлоридом
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Na2CO3)= 42,4 г
Найти:
m(BaCO3)-?
Решение:
Na2CO3+BaCl=2NaCl+BaCO3
n(Na2CO3)=m/M= 42,4 г:106 г/моль= 0,4 моль
M(Na2CO3)=23*2+12+16*3=106/моль
n(Na2CO3)=n(BaCO3)= 0,4 моль
m(BaCO3)=n*M= 0,4 моль*197 г/моль=78,8 г
M(BaCO3)=137+12+16*3=197 г/моль
Ответ: m(BaCO3)= 78,8 г
Crazybusy:
а чому кількість речовини натрій карбонату дорівнює кількості речовини барій карбонату? Можете пояснити будь ласка?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ВОРДАНЯН
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аризона11
Предмет: Русский язык,
автор: СофияКорсунова
Предмет: Алгебра,
автор: Vadim72rus
Предмет: МХК,
автор: AliceBaskervile