Предмет: Физика, автор: dedenko2009

Який тиск створює тіло масою 10кгна горизонтальну поверхню площею 1м2

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
1

Дано:

m=10 кг

S=1 м²

g≈9,81 Н/кг

p-?

Розв'язання:

Формула тиску p=F/S

Формула сили тяжіння F=mg

Отже p=mg/S=10×9,81/1=98,1 (Па)

Відповідь:Тіло створює на горизонтальну поверхню тиск 98,1 Па.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: Сонька165754
Предмет: Русский язык, автор: 13579012нику