Предмет: Химия,
автор: dkovalcuk669
знайти масу калій пальмітату що утвориця при взаємодії пальмітинової кислоти із 80 грамами калію що має 15% домішок
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
68,45 г
Объяснение:
C15H31COOH + KOH = C15H31COOK + H2O
Масса чистой пальмитиновой кислоты = 70 * 0,85 = 59,5 (г)
n(пальмит.к-ты) = 59,5/256,43 = 0,23 моль
n(пальмината) = n(пальмит.к-ты) = 0,23 моль
m(пальмината калия) = 0,23 * 295 = 68,45 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: svetakolobova
Предмет: Окружающий мир,
автор: настямилаш
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Veromar100