Предмет: Химия,
автор: olenkadmitrik
Для консервації фруктів використовують цукрові спропи. Скільки грамів пукру і який об'єм води потрібно для приготування сиропу-розчину масою 500г з масовою часткою цукру 30%
7КЛАС
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано
m(ppa) = 500 g
W(cax) =30%
------------------
m() - ?
m(H2O)-?
m(cax) = 500 * 30% / 100% = 150 g
nm(H2O) = 500 - 150 = 350 g
ответ 150 г - сахара , 350 г - воды
Объяснение:
что-то вроде того
olenkadmitrik:
можно ли вас телеграмм, чтобы вы мне помогали
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: АленаТабачкова
Предмет: Русский язык,
автор: пантера42
Предмет: Русский язык,
автор: Ильякрут2005
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: seleznastia2015