Предмет: Физика, автор: Losvayy

Задача 3. Хлопчик стоїть на лижах. Довжина кожної лижі 2 м, ширина 10 см. Яку масу має хлопчик, якщо його тиск на сніг становить 0,5 кПа. Допоможіть!!​

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
0

Дано:

L=2 м

B=10 см=0,1 м

N=2

p=0,5 кПа=500 Па

g=10 Н/кг

m-?

Розв'язання:

Sn=L×B=2×0,1=0,2 (м2)

S=Sn×N=0,2×2=0,4 (м2)

p=F/S => F=pS

F=500×0,4=200 (Н)

F=mg => m=F/g

m=200/10=20 (кг)

Відповідь:m=20 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: diaglad1603