Предмет: Химия,
автор: olegg6071
кільки літрів вуглекислого газу витратиться на взаємодію з натрій оксидом, якщо утвориться 318 грам натрій карбонату? (Na2CO3)
Ответы
Автор ответа:
1
Na2O + CO2 = Na2CO3
m(Na2CO3) = 318 г
V(CO2) - ?
Решение:
1) μ(CO2) = μ(Na2CO3) = 318 г / 106 г/моль = 3 моль
2) V(CO2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л
Ответ: 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: элла63
Предмет: Русский язык,
автор: diaglad1603
Предмет: Українська мова,
автор: Sofimp
Предмет: Алгебра,
автор: brainlol2
Предмет: Алгебра,
автор: niko2674