Предмет: Химия, автор: sofiatihonenko

Задача
Фенол масою 28,2г прореагував з розчином калі й підроксиду масоно 84 г. Обчисліть
масову частку калій гідроксиду в розчині.

Ответы

Автор ответа: Raibl
0

Ответ:

20%

Объяснение:

      28.2           х

  С6H5OH + KOH → C6H5OK + H2O

        94            56

х=28.2*56/94=16.8г

w=m(реч)/m(роз)=16.8/84 = 0.2(20%)

Похожие вопросы