Предмет: Биология, автор: ivanka2082

короткий конспект про папороть​

Ответы

Автор ответа: anastasia271034
1

Ответ:

Це одна з небагатьох рослин, що росте по всій земній кулі і зустрічається в абсолютно різних місцях, відмінних між собою кліматичними умовами. Крім того, папороть кімнатна – це чудова прикраса будь-якого інтерєру. Цікаво, що з нею повязано безліч легенд. Стародавні люди вважали, що папороть володіє магічною силою. Вважається, що вона цвіте в ніч на Івана Купала. А тому, хто побачить цю чарівну квітку (яку досі так ніхто і не бачив), буде наділений особливою силою і йому відкриються всі земні скарби. Крім того, ця рослина володіє однією особливістю – є ліками від різних хвороб.Росте в лісах, болотах, на деревах і луках. Найбільш часто зустрічається в тропіках (до речі, тільки вони прижилися в домашніх умовах). Є спеціальні види, які витримують морози. Часто їх вирощують на галявинах біля будинку.

Будова папороті: складається з коренів і вайей (таку назву отримали їх перисті і вигнуті листя). Більшість видів володіють перисто-розсіченими листками. Але, зустрічаються і види, з цільними листовими пластинами, що відрізняються між собою розмірами і формою.

Має цікаву особливість: при тому, що папороть дуже стійка в природі, на жаль, в домашніх умовах не завжди приживеться, навіть якщо створити їй спеціальні умови і правильно доглядати.


ivanka2082: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: narekdavid84
Прочитай текст подумай Какой это текст описание или повествование в качестве доказательства своего мнения подумай о белке тексте другого типа напиши свой текст Белка.
Белка. Гнездо белка построила ещё весной, на старой ёлке. Беличье гнездо - из тонких веток, как шар, и сбоку вход. Всё лето белки кормят бельчат. Если их потревожит какой-нибудь зверь или человек, белки переносят бельчат в зубах в другое место.
Осенью бельчата разбегутся по лесу, будут запасать на зиму орехи, жёлуди, накалывать на острые веточки грибы.
Не только для себя запасает белка грибы. Другая белка найдёт зимой её запасы и съест. Вот и получается, что белки запасают грибы для всех белок.
Любимый корм белки - сосновые семена, орехи, грибы. По деревьям белка лазает, как обезьянка. И в хвойном лесу она почти не спускается на землю, только разве перебежать лесную поляну и скорей взобраться на дерево. На сосне, на ёлке белка сорвёт шишку и быстро-быстро выгрызет из неё семена.
Летом шерсть у белки рыжая, а зимой отрастает пушистый голубоватый мех.
Г. Снегирёв
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Yura454