Предмет: Физика, автор: yanabarret7

Електродвигун увімкнутий у мережу з напругою 110 В, споживає струм 15 А. Визначити потужність, яку споживає двигун і його ККД, якщо опір двигуна 2 Ом

Ответы

Автор ответа: dimakholod9
0

Ответ:

Объяснение:

U = 110 В

I = 15 А

R = 2 Ом

P = ?

η = ?

полная мощность

P = U*I = 110*15 = ​1650 Вт

Потери мощности

P2 = I*R = 15^2*2 = 450 Вт

КПД

η = Ап/Аз = (P-P2)*t / (P*t)

η = (P-P2) / P = (1650 - 450) / 1650 ==0727 = 72.7  %

Ответ:72.7%

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: инга91