Предмет: Химия, автор: katusaustimenko75

Дам 40 балов!!!!!!!!!
Необхідно одержати сульфатну кислоту кількістю речовини 2 моль. Обчисли масу води та кількість речовини відповідного оксиду, які повинні прореагувати.​

Ответы

Автор ответа: viktorpolezaev62
0

Дано:

n(H2SO4)= 2 моль

Найти:

m(H2O)- ?

n(SO3)-?

Решение:

SO3+H2O=H2SO4

n(H2SO4)= n(SO3) =2 моль

n(H2SO4)=n(H2O)= 2 моль

m(H2O)=n*M = 2 моль*18 г/моль= 36 г

M(H2O) 1*2+16 =18 г/моль

Ответ: m(H2O)= 36 г; n(SO3)= 2 моль


katusaustimenko75: спасибо
Похожие вопросы