Предмет: Химия, автор: illea103

У розчині масою 300г з масовою часткою лугу 2% розчинили 20г лугу.
Обчислити масову частку лугу в новоутвореному розчині.
СРОЧНА ПЖ С ДАНО ДАЮ 40 Б.

Ответы

Автор ответа: Top1Poster
0

Ответ:Если это 300г то m1(лугу)=300*2/100=6г

m2(лугу)=6+20=26г

m(розчину)=300+20=320г

w=26*100/320=8,125%

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: madamoladushek