Предмет: Физика, автор: artem918534

За який час струм виконує роботу 5,4 кДж на ділянці кола, якщо сила струму в ній становить 0,7 А, а напруга – 6 В? Відповідь виразіть у хвилинах.

Ответы

Автор ответа: Vasiliskus
1

Ответ:

Объяснение:

A= UIt

t=A/UI

t=5400Дж/0,7A*6В

t=1285.71429= 1286 c

t=1286/60=21.4хв


shokinilya: не верно
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: асел9
Предмет: Русский язык, автор: Leraharkovskay