Предмет: Физика,
автор: tkacenkoalina40
Електродвигун, увімкнутий у мережу з напругою 110 В, споживає струм 15 А. Визначити потужність, яку споживає двигун, і його ККД, якщо опір двигуна 2 Ом.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
U = 110 В
I = 15 A
R = 2 Ом
_________
P - ?
КПД - ?
Мощность:
P = U·I = 110·15 = 1650 Вт
Потери мощности:
ΔP = I²·R = 15²·2 = 450 Вт
КПД = (P - ΔP)·100% / P = (1650 - 450)·100% / 1650 ≈ 73%
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: богданцой
Предмет: Русский язык,
автор: kakieva72
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Lisikkop24
Предмет: Английский язык,
автор: PlyusH5