Предмет: Математика,
автор: krepak6
Скільки витратила дівчинка на покупку 0,6кг печива по 55,8грн/кг та 2 кг цукерок по 124,2 грн /кг.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
нижче відповіди
Пошаговое объяснение:
55.8 × 0.6 = 33.48 грн витратила на печиво
124,2×2= 248,40 грн витратила на Цукерки
33,48+248,40= 281,88 грн витратила на всю покупку
Автор ответа:
2
Ответ:
281,88 гривен. См фото.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: annyhkamamamohka
Предмет: Русский язык,
автор: Danser900000000
Предмет: География,
автор: dasha058071
Предмет: Химия,
автор: epihinaangelina06