Предмет: Физика, автор: smeskolisicka

Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на сталеве тіло об'ємом 20 см³

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 1,56Н

Объяснение:

Дано:

V=20cм³

ρ=7,8г/см³

g=10Н/кг

------------------

Fт-?

Fт=mg=ρVg/1000=7,8*20*10/1000=1,56Н

Автор ответа: zybkov1950
0

Ответ: 1,56Н

Объяснение:

Дано:

V=20cм³                       Fт=mg

ρ=7,8г/см³                    m=ρV

g=10Н/кг

---------------                      m=7,8г/см³·20cм³=156 г=0,156 кг

Fт-?                                 Fт =0,156 кг·10Н/кг=1,56 Н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: КаксделатьЭтозадание