Предмет: Физика, автор: Аноним

4. Стрілу випустили вертикально вгору з початковою швидкістю 50 м/с. Яка максимальна висота її підйому?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 125м

Объяснение:

Дано:

V=50м/с

g=10Н/кг

-------------

h-?

h=V²/2g=50²/(2*10)=125м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Українська мова, автор: sviatuk13