Предмет: Химия,
автор: reznikdiana4
Який об"єм сульфур(ІV) оксиду (н.у.) необхідний для взаємодії з 2моль кальцій гідроксиду?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
n(Ca(OH)2)= 2 моль
Найти:
V(SO2)-?
Решение:
Ca(OH)2+SO2=CaSO3+H2O
n(Ca(OH)2=n(SO2)= 2 моль
V(SO2)=n*Vm =2 моль*22,4 л/моль= 44,8 л
Ответ: V(SO2)+ 44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: regirюлия
Предмет: Русский язык,
автор: angel218
Предмет: Українська література,
автор: впавнфрфе
Предмет: Химия,
автор: polina127996