Предмет: Химия, автор: eroooorerooor

До розчину, який містить 32,4 г барій хлориду, добавили надлишок розчину алюміній сульфату. Яка маса солі випала в осад?​

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
0

Дано:

m(BaCl2) = 32,4 г

Найти:

m(BaSO4) - ?

Решение:

3BaCl2 + Al2(SO4)3 => 3BaSO4 + 2AlCl3

n=m/M

M(BaCl2) = 1 × 137 + 2 × 35,5 = 208 г/моль

n(BaCl2) = 32,4/208=0,2(приблизительно)

n(BaSO4)=n(BaCl2) = 0,2 моль

m=M×n

M(BaSO4) = 1 × 137 + 1 × 32 + 4 × 16 = 233 г/моль

m(BaSO4) = 0,2 × 233 = 46,6 г

Ответ: 46,6 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Андрюша002856583
Предмет: Математика, автор: diasibraev57