Предмет: Физика,
автор: ksuasha
Яка сила струму в спіралі електроплитки, що увімкнена в мережу з напругою 220 В, якщо на її виготовлення використали 40 м ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,8 мм²?
Будь ласка, дано і розв'язання!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 4А
Объяснение:
Дано:
U=220В
l=40м
S=0,8мм²
ρ=1,1 Ом*мм²/м
--------------------
I-?
I=U/R
R=ρl/S=1,1*40/0,8=55 Ом
I=220/55=4А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Андрюша002856583
Предмет: Английский язык,
автор: ХрупкаяЛеди
Предмет: Русский язык,
автор: annenkov200701
Предмет: Математика,
автор: hedgehogsergey
Предмет: Химия,
автор: Danil2345567