Предмет: Физика,
автор: alina575377
Обчисліть внутрішню енергію 800г гелію, температура якого становить 27°С.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m = 800 г = 0,8 кг
M = 4 г/моль = 4·10⁻³ кг/моль
t = 27°C = 300 К (за формулою T = t + 273)
Знайти: U - ?
Розв'язання:
U = (m/M) * (3/2) * R * T, де R = 8,31 Дж / (К*моль)
U = (0,8 / 4·10⁻³) * (3/2) * 8,31 * 300 = 747900 Дж = 7,479*10^5 Дж
Відповідь: U = 7,479*10^5 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: джело2
Предмет: Русский язык,
автор: cmdalt
Предмет: Русский язык,
автор: учитель51школы
Предмет: Математика,
автор: azaz85641