Предмет: Физика,
автор: zhannakonishchuk
Швидкість автомобіля маса якого 4т, за 10с збільшилась з 18км/год до 36км/год. Визначте силу, що діяла на автомобіль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2,222 кН
Объяснение:
F = ma
a - ускорение
a = (36-18)/10 = 18/10 = 1.8 км/сек2
F = 4 000/1.8 = 2222 Н = 2.222 кН
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: topskiyrofler
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: jejrjejrkrkkr
Предмет: Русский язык,
автор: pfgr
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ablaitemeshbai
Предмет: Алгебра,
автор: вика231072