Предмет: Физика, автор: mudrenkovadim10000

Масса тіла 4 кг. Яка сила тяжіння діє на тіло.​

Ответы

Автор ответа: Sysanonokano
1

Відповідь:

сила тяжіння F=mg

g=10 Н\кг

F=10 Н\кг * 4 кг= 40Н

Пояснення:


mudrenkovadim10000: Дякую я на тебе підписався
Автор ответа: chernenkodavid2008
0

Відповідь:

40Н

Пояснення:

Похожие вопросы