Предмет: Физика, автор: diankakalinich

Будь ласка скажіть!
Скільки важить у воді залізний брусок об'ємом 50 см³ ?​

Ответы

Автор ответа: Sysanonokano
1

Відповідь:

Дано   p1 =7800 кг/м3     p2=1000 кг/м3     V=50см3=0.00005 м3    P- ?

P = m*g   -  Fa = p1*g*V   -    p2*g*V = g*F* ( p1-p2)=

10*0.00005*(7800-1000)=3.4 Н  

Пояснення:

Похожие вопросы