Предмет: Физика,
автор: town0ship21
Визначте масу тіла, якому сила 8H надає прискорення 2 м/с2?
1) 16 кг
2) 4 кг
3) 0,25 кг
4) 10 кг
Якого прискорення надає сила 3H тілу масою 600г?
1) 0, 005 м/с2
2) 5 м/с2
3) 200 м/с2
4) 0,2 м/с2
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4 кг и 5 м/с2
Объяснение:
F = mg
m = F/g
m = 8/2 = 4 кг ОТВЕТ 2
g = F/m = 3/0.6 = 5 м/с2
ОТВЕТ 2
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: горитьюб
Предмет: Русский язык,
автор: кира469
Предмет: Русский язык,
автор: ygyyf
Предмет: Литература,
автор: semen3713