Предмет: Физика, автор: analysis2

Площа меншого поршня гідравлічної машини 0,002 м², площа бiль ШОГО ПОРШНЯ - 300 см². чому дорiвнює сила, яка діє на більший поршень, якщо на менший дiє сила 0,4 кН?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 6кН

Объяснение:

Дано:

S1=0,002м²=20см²

F1=0,4кН

S2=300см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=0,4*300/20=6кН

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: диас110
Предмет: Английский язык, автор: NecoNico123