Предмет: Физика,
автор: lizashods
3. При зіткненні візочків масами 3 и 2 кг, перший набув прискорення 0,5 м/с2. Найти прискорення другого візка.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m1=3 кг
m2=2 кг
a1=0,5 м/с²
a2-?
Розв'язання:
За третім законом Ньютона:F1=-F2
-F2=F2
F1=F2
F1=m1a1; F2=m2a2 => m1a1=m2a2
a2=m1a1/m2=3×0,5/2=0,75 м/с²
Відповідь:a2=0,75 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vanya98577
Предмет: Окружающий мир,
автор: ДианаПетроченкова
Предмет: Русский язык,
автор: NYASHA525
Предмет: География,
автор: ask0295
Предмет: Алгебра,
автор: Elennas