Предмет: Физика,
автор: Lana0na
Знайдіть імпульс фотона ультрафіолетового випромінювання з частотою 1,5·1015 Гц. Значення сталої Планка h = 6,63·10-34Дж/с.
Найдите импульс фотона ультрафиолетового излучения с частотой 1,5·1015 Гц. Значение установившейся Планка h = 6,63·10-34Дж/с.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Імпульс даного фотона ультрафіолетового випромінювання дорівнює 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с.
Объяснение:
Дано:
ν = 1,5 * 10¹⁵ Гц
h = 6,63 * 10⁻³⁴ Дж/с
c = 3 * 10⁸ м/с
Знайти: p
Розв'язок:
Імпульс фотона обчислюється за формулою: p = E / c = (h * ν) / c
Обчислюємо:
p = (6,63*10⁻³⁴ Дж/с * 1,5*10¹⁵ Гц) / (3*10⁸ м/с) = (9,945 * 10⁻¹⁹ кг*м) / (3 * 10⁸ c) = 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с
Відповідь: р = 3,315 * 10⁻²⁷ кг*м/с.
Lana0na:
Дякую )))
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: найк40
Предмет: Русский язык,
автор: молочко4
Предмет: Математика,
автор: sevaraumarbekova
Предмет: Английский язык,
автор: diassultanov1