Предмет: Физика, автор: Tw1sterrr

Вага комоду 200 Н. Яку максимальну силу потрібно прикласти, щоб
пересунути комод? Коефіцієнт тертя між комодом та підлогою становить
0,8.

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
2

Дано:

P=200 Н

μ=0,8

F-?

Розв'язання:

N=mg ; P=mg => N=P

N=P; Fтер=F; Fтер=Nμ => F=Pμ

F=200×0,8=160 Н

Відповідь:F=160 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: TheMane