Предмет: Химия,
автор: zlatoslavakrivcenko
Який об'єм водню виділиться під час взаємодії 10г кальцію з етановою кислотою, якщо метал містить 20% домішок?
Ответы
Автор ответа:
0
m(Ca з дом.) = 10 g
W(дом.) = 20%
V(H2) - ?
m(Ca) = 10 g - 10*0.2 g = 8 g
n(Ca) = 8 g / 40 g / mol = 0.2 mol
Ca + 2CH3COOH = (CH3COO)2Ca + H2
за УХР: n(Ca) = n(H2) = 0.2 mol ;
V(H2) = 0.2 mol * 22.4 l / mol = 4.48 l
Ответ: 4.48 l .
Похожие вопросы
Предмет: Технология,
автор: DarinaPaw11
Предмет: Русский язык,
автор: detkaksu
Предмет: Русский язык,
автор: Фмарина
Предмет: Биология,
автор: liza771014
Предмет: Математика,
автор: lv711756