Предмет: Физика, автор: ppomogii

Довжина ствола автомата Калашникова 41,5 см, а швидкість
вильоту кулі 715 м/с. За який час куля проходить ствол?

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

S = 41,5 см = 0.415 м

V2 =  715 м/с.

V1 = 0 перед выстрелом скорость пули = 0

t = ?

S = a*t^2 / 2

a = 2*S / t^2

a = (V2-V1) / t

2*S / t^2 = (V2-V1) / t

2*S / t = V2

t = 2*S/V2 = 2*0.415 / 715 == 0.0012 c


Anachit: що значить ^ ?
555ai555: знак степени. t^2 - те в степени 2
Anachit: дякую
Похожие вопросы